fbpx
Close

Meistriliigaklubidelt pakkumisi saanud Madis Soodla otsustas esiliiga kasuks

-Madis Soodla | Foto: Siim Semiskar

-Madis Soodla | Foto: Siim Semiskar

Pärast kahte keerulist meistriliiga-aastat teeb 22-aastane ja 205 cm pikkune ääremängija mõneks ajaks meistriliiga tasemel korvpalliga pausi, kui alustab uut hooaega esiliigas.

“Jätkan eelmise aasta Kalev/Cramo esiliigasatsis,” sõnas mängumees Korvpall24.ee portaalile. “Pakkumisi oli tegelikult isegi kahe käe peal lugeda. Huvi tundsid meistriliigaklubidest Tallinna Kalev, Rakvere, Rapla ja Valga-Valka. Välismaalt oli üks pakkumine Belgiast. Aga sel hooajal jääb nii.”

Eelmisel hooajal sai BC Kalev/Cramo I nime all mänginud tiim esiliiga põhiturniiril 8 võidu ja 14 kaotusega 10. koha. Soodla, kes Kalev/Cramo esindusmeeskonnas väga võimalust ei saanud, tegi esiliigatiimis kaasa 18 kohtumist ja kogus 10,7 punkti, 11,7 lauapalli, 3,4 resultatiivset söötu ja 1,3 vaheltlõiget.

Veel pallisid mullu Cramo duubelmeeskonnas teiste seas ka meistriliigakogemusega tagamehed Mario Polusk, Vitali Komar ja Ardo Krass ning uueks hooajaks Valga-Valka ridadesse siirduv äär Rauno Meerits.

Soodla sõnul peaks Polusk meeskonnas jätkama ning võimalik, et lisandumas on Kiur Akenpärg, Erik Luts ja Silver Jurno. “Eks koosseis veel täpsemalt selgub,” lisas Soodla.

scroll to top