fbpx
Close

VIDEOD | Rakvere Tarvas toob korvi alla 211 cm pikkuse ja 129 kg kaaluva hiiglase

-Tommy Hamilton IV | Foto: Ekraanitõmmis

-Tommy Hamilton IV | Foto: Ekraanitõmmis

Uuel hooajal taas kõrgliigatasemele naasev Rakvere Tarvas teatas teisipäeval ka esimese välismängija liitumisest, kui tiimi korvialust tuleb tugevdama Chicagost pärit 24-aastane Tommy Hamilton IV.

Hamilton pallis oma kolm esimest ülikoolihooaega DePauli kolledžis ning siirdus pärast ühte vaheaastat viimaseks ülikoolihooajaks Texas Techi. Oma parimal kolledžiaastal (2014/15) kogus ta DePauli särgis 30 mänguga keskmiselt 10 punkti ja 5,3 lauapalli. Texas Techi aastal tema minutit vähenesid ja kirja jäi keskmiselt 5,4 silma ning 2,9 lauapalli.

Viimati esindas jõuline mängumees Austraalia liigas Cairns Marlins nimelist meeskonda, kus kogus 17 kohtumisega keskmiselt 19,9 minutit, 10,3 punkti ja 6,8 lauapalli.

Tommy Hamiltoni isa Thomas Hamilton oli samuti profikorvpallur, kes mängis kahel hooajal ka unistusteliigas NBA Boston Celticsi ja Houston Rocketsi ridades.

Tarva värskeim täiendus saabub Rakveresse eeloleval nädalalõpul ning liitub meeskonnakaaslastega treeningul esmaspäeval.

Leping mängijaga on allkirjastatud ja oma esimesed etteasted Tarva rivistuses teeb 211 cm pikkune ning 129 kilogrammi kaaluv keskmängija kõigi eelduste kohaselt hooajaeelsel turniiril Tarvas Cup 13.-14. septembril.

Mänedžer Arnu Lippasaare kinnitusel vaadatakse mehe oskused esmalt üle kuuajalisel prooviperioodil, misjärel selgub, kas ta jääb tiimi või mitte.

scroll to top