fbpx
Close

INTERVJUU | Rakvere serblane: kui Belgradi tippklubid välja jätta, siis ma ei ütleks, et Serbia liiga (siinsest) tugevam on

Avatar
-Aleksa Nikolic | Foto: Siim Semiskar

Väga sageli ei juhtu, et Serbia mängumees Eesti klubis pallib, kuid Rakvere Tarvas on just ühe sellise enda tiimi saanud. Aleksa Nikolici näol on tegemist 201-sentimeetrise ning 26-aastase mängujuhiga, kes on tulnud siia oma oskuseid lihvima. Ainest on palluris kindlasti palju, mida näitab kasvõi novembri alguse mängus Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vastu tehtud kolmikduubel ning selles kohtumises lisaajavõidu toonud kolmese tabamine.

Korvpall24 sai Nikoliciga jutule KK Viimsi/Sportland kodusaalis, kus Tarval tuli vastu võtta kaotus. Serblase keskmised näitajad sel hooajal on olnud korralikud, kui 30,5 minutiga on ta toonud keskmiselt 10,9 punkti, 6,4 lauapalli, 2,2 vaheltlõiget ja 4,4 korvisöötu mängus. Kaugvisetega peab siiski veel vaeva nägema, kuna 29,7% väga head kindlust ei näita.

Aleksa, kuidas sinusuguse talendikusega mees Rakvere Tarvas mängib ja mitte näiteks BC Kalev/Cramos?

Mul on varem väga valed klubivalikud olnud. Soovisin minna meeskondadesse, kus saaksin korralikult mänguaega ja vabadust, kuid enne Tarvasse tulekut pole ma neid saanud (Nikolic on eelnevalt pallinud peamiselt Serbia klubides – toim.). Just neil põhjustel Rakveresse tulin ning olen selle valikuga väga rahul.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline