fbpx
Close

Rapla korvpallimeeskond lõpetas poolte kokkuleppel ühe põhikoosseisu eestlasega lepingu

-Saimon Sutt | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitase korvpalliklubi teatas esmaspäeval ootamatu uudise, et kahepoolselt on leping lõpetatud varasemalt ka Eesti rahvuskoondise ringi kuulunud tagamängija Saimon Sutiga.

“Pean kurbusega teatama, et oleme osapoolte kokkuleppel lõpetanud minu ja klubi vahelise lepingu. See otsus tuli minu poolt ja üldse mitte kergelt. Üheks suureks põhjuseks on see, et pikalt seganud seljavigastus on mind kõvasti häirinud ning kahjuks läbi selle valu ei suuda ma endast treeningutel ja mängudel 100% anda,” selgitas Sutt olukorda klubi pressiteate vahendusel.

Varasemalt koduliigas ka Tartu Ülikooli ja Pärnu tiimides pallinud ning ühe hooaja ka Austria meistriliigas käinud Sutt lisas: “Soovin jälle korvpalli nautida ning tulenevalt sellest tunnen, et on vaja võtta mingiks hetkeks aeg maha iseendale, parandada nii füüsilist kui ka vaimset tervist. Olen tänulik klubi personalile, treeneritele, suurepärastele fännidele ja toetajatele koostöö eest ning jääte mulle alati südamesse. Soovin aga edu edaspidiseks hooajaks ja kordaminekuid kõikidesse ettevõtmistesse!”

Rapla meeskonna treenerid ja mänedžer kinnitasid pressiteates ühiselt, et Saimoni otsus on ühest küljest mõistetavalt – tervis eelkõige, aga kaotada klubina keset sellis hooaega lisaks ka üks oma eestlasest põhimees, on jällegi suur löök kogu tiimile. Siiski soovime Saimonile kõike head ning ainult rõõm oleks temaga jälle väljakul kohtuda.

Rapla tiimil on hooaja esimeses pooles olnud väga palju ebaõnne nii vigastustega kui ka komplekteerimise rindel. Suti kaotamine tähendab tõenäoliselt, et Rapla peab taas hakkama mängijateturul ringi vaatama või siis panustama rohkem klubi oma noortele kasvandikele.

scroll to top