fbpx
Close

INTERVJUU | Kaspar Treier on enda vastu nõudlik: minu (senine) panus on olnud kolm või kolm miinus

Avatar
-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondise ääremängija Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo jaoks on tänavune hooaeg alanud üle kivide ja kändude, kui Itaalia kõrgliigas ollakse hetkel kindlalt play-off ’i kohalt väljas ja alles hiljuti vahetati peatreenerit. 22-aastane ja 204 cm pikkune Treier on oma senised parimad esitused teinud klubi eest Meistrite liiga mängudes, kus tema roll on kohati olnud väga suur. Uue juhendaja Piero Bucchi käe all võivad aga asjad muutuda.

Korvpall24 haaras Treieril särginurgast kinni Eesti koondise treeningul, et rääkida pigem just klubihooaega puudutavatel teemadel. Uurisime Itaalia kõrgliigas senises üheksas kohtumises keskmiselt 11,1 minutiga 4 punkti ja 2,1 lauapalli kogunud ja Meistrite liigas nelja matšiga 17,5 minutiga 7,5 silma ja 2 lauapalli kirja saanud mehelt, mis põhjustel ollakse hetkel liigatabeli teises pooles.

Lisaks proovisime teada saada, kuidas on Treier ise oma senise hooajaga rahule jäänud, miks eelmine juhendaja Demis Cavina teda tihti tsentri positsioonil kasutas ning mil viisil võiks uue peatreeneri tulek tema rolli muuta.

Kaspar, tuled klubist koondise juurde raskel hetkel, kui klubis on äsja peatreener vahetunud. Kuidas on sellisel momendil ära tulla?

Ei olnud hullu. On raske hetk küll, kuid tegelikult andis peatreener ka teistele mängijatele nädal aega vabaks, et kõik saaksid puhata ja mentaalselt maha rahuneda sellest raskest situatsioonist, et siis tagasi tulla ja kõvasti trenni edasi teha.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline