fbpx
Close

Siim-Sander Vene koondiseakna kokkuvõtteks: miinimumi tegime ära, aga oleks ju võinud vabalt ka kaks-nulliga laiali minna

-Siim-Sander Vene | Foto: Hendrik Osula/fiba.basketball

Paar päeva on möödas sellest hetkest, kui Eesti rahvuskoondis lõpetas korvpalli MM-valikturniiri esimese mängudeakna 69:79 kaotusega Iisraeli vastu. Teeme veel ühe tagasivaate sellele mängule läbi kapten Siim-Sander Vene ja 14 punktiga (kolmesed 4/7) esmakordselt koondise eest nii tähtsasse rolli kerkinud Mikk Jurkatamme silmade.

“Me alustasime mängu hästi ja esimene poolaeg oli väga hea. Tablool oli küll -3, aga mina annaks väga hea hinde sellele poolajale. Neil tegi treener korralikku häält ja nad tegid oma korrektuurid ja sealt tuli ka vahe sisse,” rääkis 21-aastane Jurkatamm mängu järel ajakirjanikele. “Iisraelil oli lihtsalt rohkem kogemust. Kui näha, mis liigades ja kui palju nemad mänginud on, siis ma arvan, et jäi kogemuse taha. Nende tagamängija (Gal Mekel – toim.) viskas otsustava kolmese ja viimane veerand sinna jäigi.”

31-aastasena koondise kõige vanem mängumees olnud Siim-Sander Vene lisas: “Meil läks palli ületoomisega palju aega ja me ei saanud rünnakul kohti korralikult üles. Nii palju nad suutsid survestada ja me ei jõudnud rünnakutega sinna, kust oleks pidanud loogilised lahendused tulema. Mõned korrad tulid raskemad lahendused.”

scroll to top