fbpx
Close

INTERVJUU | Tallinnas elamist nautiv Silas Melson räägib oma versiooni Kalev/Cramo vahepealsest mõõnaperioodist

Avatar
-Silas Melson | Foto; Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo tänane koosseis on näidanud, et heal päeval suudetakse võita ka kõige kõvemaid Euroopa satse ning üheks võitude arhitektiks on olnud terav ameeriklane Silas Melson. Melson on korvpallur, kes on juba mõned aastad Euroopa korvpalliväljakutel karastunud ning nüüd küpse mängumehena tuli BC Kalev/Cramosse, et oma elu tugevamaid mänge saada ja VTB Ühisliigas ennast tõeliselt proovile panna.

Korvpall24 sai 25-aastase ja 196 cm pikkuse Melsoniga jutule novembri keskel pärast põnevat kohtumist TalTechi vastu. Proovisime Gonzaga ülikoolist profikorvpalli läinud ja enne Eestit ka Kreekas, Iisraelis, Soomes ja Belgias pallinud tagamehe käest teada saada, millest ikkagi tuli BC Kalev/Cramo hiljutine tõsine mõõn ja mida Eesti esiklubi tegema peab, et august välja tulla.

Kalevil oli vahepeal kaotusteseeria, kus isegi Raplale alla jäite. Mis juhtus, et nii läks?

Võimalik, et olime natukene väsinud ja osadele kohtumistele ei läinud me täieliku keskendumisega peale ning polnud nendeks mängudeks valmis. Muidugi ma ei hakka siin väsimuse taha pugema, eks teistel klubidel on ka tihe mängugraafik. Praegu oleme jälle õigele rajale tagasi saanud.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline