fbpx
Close

“Kuues Viga” #08 | Kes on NBA läbi aegade parimad välismaa mehed? Kas parim on Dirk või Giannis?

-Kes võitis vendade Gasolide vastasseisu "Kuues Viga" podcasti edetabelis? | Foto: Reuters/Scanpix

NBA podcasti “Kuues Viga” saatejuhid võtsid mõni aeg tagasi ilmunud kuuendas saates ette NBA poolt välja valitud 75 kõige vägevamat mängijat ning sisimas pettusid – ainult KOLM välismaa meest jõudsid nimekirja.

“See ei lähe kohe mitte,” ütleks köster kultusfilmist “Kevade”.

Otto andis saatejuhtidele ülesande mõelda välja, kes on 30 kõige vägevamat välismaa mängumeest USA-keskses NBAs, pannes ühte patta tegevmängijad ja lõpetanud legendid.

Esimesed kaks meest moodustasid omaette duo, kuid sealt edasi oli väga tihe rebimine kohtadele 3-45. Kes ikkagi on parem – Dirk või Giannis? Ja kui Hakeem lugeda ikkagi välismaa meheks, kas ta oleks esimene? Kuhu maanduvad Jokic, Doncic, Embiid, Gobert, Porzingis ja Towns? Millised pügalad jäid Ginobilile, Gasolidele, Petrovicile, Yao Mingile, Arvydas Sabonisele ja… Luc Longleyle?!

Erkil oli marupiinlik, Ardol oli piinlik, Henril polnud piinlik (aga võinuks olla) ning Otto läks tigedaks Porzingise koha peale. Kuula Kuuenda Vea siiani kõige tulisemat saadet kohe!

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top