fbpx
Close

INTERVJUU | Rapla noor komeet Kaarel Välb kõrgliigasse tõusmise šokist: mehed on päris tugevad!

Avatar
-Kaarel Välb | Foto: Siim Semiskar

Kuigi Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonna hooaja algus on olnud erinevatel komplekteerimisest ja traumadest tingitud põhjustel väga keeruline, siis raskustel on olnud ka üks väga positiivne külg: omad klubi kasvandikud on kohati saanud ülimalt väärtuslikke mänguminuteid. Üheks suuremaks läbimurdjaks on olnud alles 17-aastane mängujuht Kaarel Välb.

186 cm pikkune Välb on kahe naaberriigi ühises liigas tänavu senise seitsme mänguga kogunud keskmiselt 18,2 minutit, 4,6 punkti, 1,3 resultatiivset söötu ja ühe lauapalli. Seejuures oli just Välb see, kes hiljutises Superkarika võidumängus tabas mõned sekundid enne kohtumise lõppu magusa võiduviske BC Kalev/Cramo enda vastu.

Korvpall24 portaal istus noormehega maha Raplas, kui kohalik tiim oli just pidanud enne koondisepausi tunnistama Eesti-Läti liiga liidri BK Ventspilsi paremust. Palusime Välbil rääkida oma ootamatult suurde rolli sattumisest, noorteklassist meistriliigasse tõusmise šokist ja “puid alla” panevatest meeskonnakaaslastest.

Oled tõusnud Rapla meeskonnas suurde rolli. Kas see on olnud üllatus ka Sinu enda jaoks?

Tegelikult peatreener ütles mulle ka hooaja ettevalmistuse ajal, et ma kindlasti mängin. Arvasin, et paar minutit ikka saan, aga läks niimoodi, et mängujuhti polnud, sain peale ja mängisin hästi. Endal on ka hea olla, et saab suuremat rolli kanda ja mängus osaleda.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline