fbpx
Close

INTERVJUU | Indrek Reinbok kripeldama jäänud koondiseaknast, punase kotka passidest ja Kalev/Cramo hetkeseisust

-Indrek Reinbok ja Jukka Toijala | Foto: Siim Semiskar

Enne hiljutist koondisepausi kolmes erinevas liigas kahe ja poole kuuga kokku lausa 20 ametlikku mängu pidanud BC Kalev/Cramo koosseisust sai enamik novembri lõpus koondisepausi ajal veidi reisimisest puhata ja keskenduda treeningutele. Lisaks neljale mängijale oli erandiks ka abitreener Indrek Reinbok, kes kuulub Jukka Toijala juhitavasse koondisetreenerite brigaadi.

Korvpall24 rääkis Reinbokiga selle nädala kolmapäeval pärast Paf Eesti-Läti liiga kohtumist Rakvere Tarva vastu. Kõnealune mäng küll võideti kindlalt 94:65, aga väljakul nähtu jättis Reinboki sõnul kohati kõvasti soovida. Juba pühapäeval ootab Kalevit koduplatsil VTB Ühisliiga raames ees kasahhide Astana ja teisipäeval võõrustatakse selg vastu seina olukorras Meistrite liigas Strasbourg’i.

Palusime Reinbokil intervjuu esimeses pooles enda poolt veel korra kokku võtta rahvusmeeskonna kaks kohtumist, kus võõrsil saadi jagu Saksamaast ja kodus jäädi alla Iisraelile. Usutluse teises pooles keskendusime Kalev/Cramo tegemistele koondiseakna ajal ja vaatasime ka kahte eelseisvat ülimalt tähtsat matši.

scroll to top