fbpx
Close

Pikalt vigastuspausilt naasnud Martin Paasoja: sain päris hästi endaga hakkama, just vaimse poolega

-Martin Paasoja | Foto: Ekraanitõmmis

Tänavuse hooaja alguses hulganisti ebaõnne kogenud ja vigastustega maadlema pidanud Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonna olukord muutus palju-palju ilusamaks, kui laupäevases 83:78 võidumängus Pärnu Sadama vastu naasis platsile pikalt põlvetraumast taastunud Eesti koondise tagamees Martin Paasoja ja oma debüüdi klubi eest tegi ka värskelt palgatud ameeriklasest mängujuht Jaron Martin.

Kohe algrivistuses platsile pääsenud 27-aastane Paasoja kogus 19 minutiga 8 punkti, 3 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget ning Rapla Facebooki lehele antud intervjuus kinnitas mees, et mingit värinat tal naasmisega seoses sees polnud. “Üritasin ennast maha rahustada ja mõelda, et see on tavaline trenn või järgmine samm lihtsalt. Üritasin mitte seda üle tähtsustada. Selle järgi, ma arvan, sain päris hästi täna hakkama endaga. Just vaimse poolega,” selgitas mullu Hispaania esiliigas pallides viga saanud mängumees.

Kohe algviisikus peale saamist hindas Paasoja positiivseks: “Otseselt vahet polnud, aga eks ta ikka annab lisaindu juurde. Jah, oli tore, tuli ilusti alguses välja, sain rütmiga mängima ja siis tuli juba lihtsamalt see asi.”

scroll to top