fbpx
Close

Michael Jordan võttis Horace Grantilt halva mängu korral toidu ära

-Michael Jordan | Foto: Reuters/Scanpix

-Michael Jordan | Foto: Reuters/Scanpix

Spordiajakirjanik ja kirjanik Sam Smith on tuntud kui raamatu “The Jordan Rules” autor, NBA klubi Chicago Bullsi veebilehe tekstide koostaja ning mitmete spordiartiklite kirjutaja New York Timesi ajakirja jm. Nüüd avaldas mees telgitaguseid, kuidas korvpallilegend Michael Jordan halva mängu teinud meeskonnakaaslast karistas.

Läbi aegade parimaks korvpalluriks peetav Jordan on jätkuvalt kuum teema ka 17 aastat pärast sportlaskarjääri lõpetamist. Praegu on Netflixi leheküljel võimalik vaadata Chicago Bullsist rääkivat dokumentaali “The last dance” sh seninägematuid kaadreid hooajast 1997-1998. Sellega seoses poetatakse erinevaid seni teadmata või vähetuntud seikasid legendi elust ja karjäärist.

Toetudes spordiportaal Sportandole, pajatas Jordanist palju kirjutanud Sam Smith intervjuus järgmise loo: “Endised Bullsi pallurid tulid minu juurde ja rääkisid, et kui mängult koju lennates hakkasid stjuardessid Horace Grantile (208 cm Bullsi suur äär – toim.) toitu serveerima, siis Jordan võttis selle tiimikaaslase nina alt ära. Jordan põhjendas tegu sellega, et Grantil oli väga halb mäng ja sõnas juurde, et teda pole vaja toita, kuna ta ei vääri seda.”

scroll to top