Mitt ja Chieti naasid pikalt koroonapausilt ühepunktilise võiduga

-Arnold Mitt ja Chieti Basket 1974 korvpallimeeskond | Foto: Chieti Basket 1974 Facebook

Itaalia esiliigas pidas Arnold Miti koduklubi Chieti Basket 1974 oma esimese kohtumise pärast koroonaviirusest tingitud pausi, kui alistas võõrsil Rooma Eurobasketi 98:97 (16:23, 27:25, 25:22, 30:27).

Suurema osa mängust tagaajaja rollis olnud Chieti pääses esimest korda juhtima viimase veerandaja alguses ja suutis otsustavatel hetkedel eduseisu hoida.

Pingilt mängu sekkunud eestlase arvele kogunes kahe minutiga vaid üks isiklik viga. Ühtegi pealeviset Mitt ei sooritanud.

Chieti resultatiivseim oli leedulane Paulius Sorokas, kes viskas Rain Veidemani endise koduklubi vastu 21 punkti. Itaalia pealinnaklubi poolelt vastas Lorenzo Bucarelli samuti 21 punktiga.

Chieti käis enne tänast viimati väljakul 28. veebruaril ning seejärel oli meeskond võidelnud koroonaviirusega.

Miti koduklubil on punases alagrupis nüüd üheksa võitu ja 10 kaotust, mis annab neile 13 meeskonna konkurentsis kaheksanda koha. Rooma Eurobasket on 14 võidu ja 10 kaotusega neljas.