Teisel ja kolmandal veerandajal kaitses totaalselt hävinud Sassari pidi suure kaotusega leppima

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo võõrustas laupäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas Bologna Virtus Segafredo meeskonda, kellelt tuli vastu võtta 77:108 (22:13, 21:36, 12:32, 22:27) kaotus.

Kahe- ja kolmepunktivisetel oli Bologna parem vastavalt 72,5% – 44,7% ning 39,3% – 32,0%. Sassari realiseeris kõik oma 19 vabaviset, Bologna tabas neid 68-protsendiliselt. Lauavõitluse võitis Bologna 41:27 (ründelaud 11:8). Korvisööte andis Bologna rohkem 24:15 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 10:8. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 15, Bolognal 10.

Kaspar Treier sai mänguaega kümme minutit, aga punktiarvet ei avanud (kahesed 0/2, kolmesed 0/2). Statistikasse läks kirja üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga. Miro Bilan oli meeskonna parim 18 punkti ja 8 lauapalliga. Eimantas Bendzius lisas 14 punkti ja 5 lauapalli ning Marco Spissu ja Toni Katic tõid võrdselt 12 punkti.

Võitjate poolelt said Marco Belinelli, Julian Gamble ja Awudu Abass võrdselt 16 punkti kirja. Alessandro Pajola järgnes 13 punkti ja 7 korvisööduga ning Miloš Teodosic kogus 11 punkti ja andis samuti 7 korvisöötu.

Turniiritabelis asub Sassari 14 võidu ja seitsme kaotusega neljandal kohal. Bologna on 17 võidu ja seitsme kaotusega kolmas.

Järgmise mängu peab Sassari ära 11. aprillil, kui võõrsil on vastaseks Treviso De’Longhi.