fbpx
Close

“Möödavise” | Rait-Riivo Laanega hulludest kreeklastest, malakadest ja saamata jäänud palgarahadest

Avatar
-Podcasti “Möödavise” salvestus, külas Rait-Riivo Laane | Foto: Korvpall24.ee

Korvpall24.ee taskuhäälingusaates käis sel korral külaliseks Eesti-Läti korvpalliliiga ühe praeguse liiderklubi Rapla Avis Utilitase mängujuht Rait-Riivo Laane. 26-aastase ja 178 cm pikkuse mängumehega sai lõbusas õhkkonnas meenutatud tema kolme hooaega Kreeka esiliigas, kus Laane esmalt Ethnikose ja hiljem Kosi tiimis head mängu näitas.

Saates õppisime kreeka keelt ning saime oluliselt targemaks Kreeka spordiarhitektuuri ja sealse kliima iseärasuste kohta. Süvitsi analüüsisime ka keskmise kreeklasest spordifänni hingeelu ning loomulikult uurisime tagamehelt, kas kõik palgarahad ikka jõudsid temani.

TeamShield’i küsimusmängus rändasime ajas oluliselt tagasi ning meenutasime Laane kõrgliigadebüüti. Mängijaprofiili saateosas arutasime Saksamaa Bundesligas korralike esitustega hooaega alustanud 19-aastase Eesti naistekoondise tagamängija Janne Pulga personaalküsimust ning taas oli põhjust puudutada ka Siim-Sander Vene tegemisi Itaalias.

Kõneainet pakkusid ka meie viimaste aegade kaks parimat korvpalliklubi BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool, kellest esimene on hooaega alustanud nii valusate kaotuste kui ootamatute võitudega ja teine oli veel saate lindistamise hetkel väikese sammu kaugusel FIBA Europe Cupi alagrupiturniirist.

Korvpall24.ee podcast valmib koostöös Optibeti, Manta Maja ja TeamShield.com’iga.

NB! Ettevõtjad, kes soovivad “Möödaviske” podcastile õla alla panna läbi omanimelise rubriigi, ootame teid kirjutama Korvpall24.ee portaali peatoimetajale Siim Semiskarile aadressil siim@korvpall24.ee.

scroll to top
Inline
Inline