fbpx
Close

NBA ja üks eksootiline korvpalliliiga aitasid raha mitmesajakordistada

-Denver Nuggets - Milwaukee Bucks | Foto: AP/Scanpix

-Denver Nuggets – Milwaukee Bucks | Foto: AP/Scanpix

Uue aasta alguses on Optibeti portaalis suudetud tänu korvpallile kokku panna juba mitmeid ilusaid võidukombinatsioone. Sel korral vaatame jaanuari lõppu ja veebruari algusesse jäänud kolme võitjat, kes ühe eurose panusega suutsid oma raha parimal juhul 350-kordistada.

Jaanuari viimasel päeval pani Ilze nimeline spordiennustaja kokku kuuest NBA kohtumisest kombopanuse, mille abil võttis sisse pandud ühe euro eest väljs 350 eurot ja 47 senti. Seejuures suutis Ilze täppi panna ka kaks suure koefitsiendiga panust, kui Denver Nuggetsi võit Milwaukee Bucksi vastu oli koefitsiendiga 7,94 ja Portland Trail Blazersi edu Los Angeles Lakersi vastu hinnati koefitsiendi 8,29 vääriliseks.

Mõned päevad hiljem ehk 3. veebruaril pani Rihardsi nimeline spordiennustaja kokku lausa kümnest NBA mängust koosneva kombopanuse, millega sisse pandud üks euro tõi tagasi 275,81 eurot. Seejuures oli tegemist peamiselt koefitsientidega alla kahe, erandiks paar veidi kõrgemat koefitsienti nagu 3,06 ja 2,63.

Hoopis eksootilise võidu võttis 8. veebruaril Sergejs, kes pani kokku kahe live-panusega pileti, mis tegi tema ühest eurost 259 eurot ja 20 senti. Esimese hooga on isegi raske aru saada, mis mängudele Sergejs panustas, kuid lähemal süvenemisel on aru saada, et tegemist Jaapani kõrgliigaga. Kui võitja ennustas mõlemal juhul õigesti ära kolmandate veerandaegade skoorid, siis olgu ajaloolise tõe huvides ära toodud ka kohtumiste võitjad: Osaka alistas Akita 76:72 ja Kawasaki Tochigi 74:72.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top