fbpx
Close

Noor tagamängija jätkab Pärnu Sadama meeskonnas

Avatar
-Norman Rüütsalu | Foto: Siim Semiskar

Möödunud hooajal Eesti meistrivõistlustelt pronksmedalid võitnud Pärnu Sadama korvpallimeeskond andis teada, et tuleval hooajal jätkab nende ridades Norman Rüütsalu. 19-aastane tagamängija pallis suvepealinna satsis ka läinud hooajal.

“Eesmärk on ennast kindlasti rotatsiooni mängida ning viskajana oma meeskonnale platsil midagi juurde anda. Mulle, kui noorele mängijale meeldib, et ümberringi on ka kõik pigem vanuselt noored. Nalja saab palju ja tänu sellele on meil väga hea meeskonna sisekliima,” sõnas 188 cm pikkune Rüütsalu Pärnu esindusmeeskonna Facebooki vahendusel.

Möödunud hooajal Eesti-Läti ühisliigas esimesed tuleristsed saanud Rüütsalu sai debüüthooajal mänguaega keskmiselt 8 ja pool minutit ning viskas selle ajaga 1,4 punkti mängust. Kokku sai noor mängumees platsile 17 kohtumises. Eesti liiga play-offis jäi Rüütsalu arvele kuue mänguga keskmiselt 3,5 minutit ja 2 punkti.

Varasemalt Keila Korvpallikooli esindanud tagamehel jagub kiidusõnu ka treener Heiko Rannulale. “Heiko pöörab palju tähelepanu väikestele detailidele ja teab palju nippe, kuidas mängu enda jaoks lihtsamaks muuta. Varasemalt pole keegi mulle selliseid asju näidanud ega õpetanud, seega tänu Heikole on mul palju lihtsam oma nõrkuste kallal vaeva näha ning oma tugevusi targemini ära kasutada,” lisas Rüütsalu.

scroll to top
Inline
Inline