fbpx
Close

Online Media OÜ ja TalTechi Spordiklubi alustasid viljakat koostööd

-Online Media OÜ juhatuse liige Tarmo Keller ja TalTechi Spordiklubi juht Rait Käbin | Foto: Online Media

-Online Media OÜ juhatuse liige Tarmo Keller ja TalTechi Spordiklubi juht Rait Käbin | Foto: Online Media

TalTechi Spordiklubi juhataja Rait Käbin ja Online Media OÜ juhatuse liige Tarmo Keller sõlmisid neljapäeval kokkuleppe, mille kohaselt Online Media OÜ-st saab TalTechi Spordiklubi ametlik meediapartner.

Esialgu läheb tihe koostöö käima TalTechi korvpalliklubi ja Korvpall24.ee portaali vahel, kui info tehnikaülikooli korvpallurite tegemistest hakkab kõige operatiivsemalt huvilisteni jõudma läbi Eesti esimese korvpalliportaali. Käsikäes tegevuse alustamisega korvpallirindel hakatakse koheselt otsima ka koostöövõimalusi teistes valdkondades.

“Meie klubil on siiralt hea meel, et oleme teinud suure sammu edasi oma esindusvõistkondade nähtavuse suurendamiseks meedias. Online Media OÜ ja meie tegutseme küll erinevates valdkondades, kuid mõlemad peavad tähtsaks pidevat arengut ning kaasaegsust. Seega loodame, et meie koostöö kujuneb väga viljakaks,” rääkis Rait Käbin.

“TalTechi Spordiklubi on Eesti spordimaastikul väga oluline tegija ja meil on suur rõõm oluliselt tihendada senist koostööd ning aidata meediapartnerina nende sõnumeid inimesteni viia. Korvpall24.ee portaal on kahe ja poole aastaga suutnud haarata enda lugejateks olulise osa Eesti korvpallipublikust ning meie soov on anda veel suuremat panust kohaliku korvpalli ja laiemalt spordi arengusse,” lausus Online Media OÜ sisujuht ja Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar.

TalTechi Spordiklubi tegeleb üliõpilaste ja teenistujate vaba aja sportliku sisustamisega. Spordiklubi alla kuuluvad lisaks harrastus- ja saavutussportlastele ka kodustes meistrisarjades osalevad pallimänguvõistkonnad, sealhulgas Paf Eesti-Läti korvpalliliiga tasemel kaasa tegev korvpallimeeskond.

Online Media OÜ on meedia- ja spordivaldkonnas tegutsev ettevõte, kes korraldab Eesti korvpallipüramiidi kuuluvat kiirelt kasvavat Rahvaliigat ning haldab igapäevaselt mitmeid spordiportaale (Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Käsipall24.ee, Jalgpall24.ee ja Tennisnet.ee), terviseportaali Tervisetrend.ee ja investeerimisvaldkonda kajastavat Rahajutud.ee veebilehte.

scroll to top