fbpx
Close

Optibet Eesti jätkab ka järgmised kaks aastat TalTechi korvpallimeeskonna nimisponsorina!

Foto: TalTech/Optibet

Tallinna Tehnikaülikooli spordiklubil ning spordiennustuse ja internetikasiinoga tegelev Optibet pikendasid koostöölepingut, mille tulemusel kannab spordiklubi korvpalli esindusmeeskond järgneval kahel aastal TalTech/Optibet nime.

“Hea meel, et esimene koostööaasta oli mõlemale osapoolele kasulik ning saame oma koostööd jätkata veel vähemalt kahel järgmisel hooajal,” nentis Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi juhataja Rait Käbin klubi sotsiaalmeedias.

Optibeti esindaja Rage Riismann ütles koostöölepingu pikendamist kommenteerides, et TalTechi spordivaim köidab. “Mõne koostööga lihtsalt on nii, et tuled ainult korraks aga lõpuks jääd ikkagi palju kauemaks, sest kõik sujub ja tulemas on uus ja veel põnevam hooaeg, millest mingi hinna eest ilma ei tahaks jääda,” lisas Riismann.

TalTech/Optibet korvpallimeeskond on peamiselt üliõpilastest koosnev korvpallimeeskond, mis osaleb käesoleval hooajal, Põhja-Euroopa korvpalliliigas (ENBL), Eesti-Läti korvpalliliigas ning üliõpilaste meistrivõistlustel kodu- ja välismaal. Meeskonda juhendab 2022/23 hooajal endine Eesti korvpallikoondise abitreener Alar Varrak.

Optibet on ka Korvpall24.ee portaali peatoetaja ning üle-Eestilise harrastajate korvpallisarja Optibet Rahvaliiga nimisponsor.

scroll to top