fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga jaanuari parimad mehed pommitasid kaugelt ja kaotusi ei tunnistanud

-Margus Unt ja Juri Titov | Foto: Siim Semiskar

-Margus Unt ja Juri Titov | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga korraldajad valisid taas Põhja regioonis lõppenud kuu kõige silmapaistvamaid korvpallureid. Seekord oli valik eriti raske, kui mitmed mängumehed tegid jaanuaris suurepäraseid esitusi ja jätsid kustumatu jälje fännide südametesse. Valituks osutusid sel korral nii KK Pelgulinna kui Retlar/BC Forwardsit esindav Margus Unt ja Sportsbeti tagamees Juri Titov.

Sportsbet ja Juri Titov pidasid jaanuaris Weekend sarja Spalding divisjonis kaks kohtumist, mis mõlemad ka võideti. Jaanuari alguses pommitas 38-aastane tagamees läbi rõnga viis kolmepunktiviset ja kogus 31 punkti, kui Sportsbet alistas 76:61 MGT Teami. Kuu teises pooles aitas Titov kolme kaugviske ja 33 punktiga Sportsbetil 93:76 üle mängida Wildix/Esecomi.

39-aastane ja 190 cm pikkune Margus Unt osales jaanuaris kokku viies kohtumises ja KK Pelgulinna esindades oli tema saldo 2-0 ning Retlar/BC Forwardsi särgis 3-0. Väga olulise panuse andis Unt liiga ühe favoriidi Rimi vastu, kui Pelgu mehed suutsid võtta üllatavalt kindla 100:76 võidu. Unt paugutas 6 kolmest ja 21 punkti. Retlar/BC Forwardsi eest tegi Unt aasta esimesel kuul kaks superesitust – Swedbanki vastu tõi tsentrina üles antud mees 4 kolmest ja 32 silma ning Paldiski KK/Willenbrocki vastu kukkus läbi rõnga koguni 7 kaugviset ja kogunes 30 punkti.

Optibet Rahvaliiga poolt saab jaanuari kuu eest eriauhinna Martin Ressar, kes erinevate võistkondade eest rassides käis jaanuaris väljakul koguni üheksal korral. Ja mitte ainult ei käinud väljakul, vaid viies kohtumises kerkis ka üheks kohtumise resultatiivsemaks. Korra jõudis Ressar 29 punktini, kahel juhul 28 silmani, ning korra 21 ja 20 punkti peale. Seejuures tabas liiga üks parimaid snaipreid vastavalt 7,6,5 ja kahel korral 3 kaugviset.

Optibet Rahvaliiga valib kord kuus kaks silmapaistvat mängijat, kellele paneb auhinnad välja Tarbatu Tervisepark ja Fit360. Tarbatu Tervisepark annab nomineeritud mängijale ühe korra kinkekaardi ning Fit360 varustab taastumiseks vajalike toidulisanditega. Silmapaistvate mängijate valiku teeb Optibet Rahvaliiga korraldusmeeskond, püüdes võtta arvesse mitte ainult visatud punkte, vaid võimalikult palju ka teisi erinevaid faktoreid.

scroll to top