fbpx
Close

Vigastusest taastuv Erik Keedus rahvuskoondisest: selles aknas ma veel ei osale

-Erik Keedus | Foto: Rapla korvpalimeeskond Facebook

Suurt mängunälga tunnistanud Erik Keedus kinnitas, et vaatamata koondisekandidaatide laiemasse ringi valimisele ta veebruarikuistes mängudes kindlasti kaasa ei löö. Ka Rapla eest väljakule teda enne tulevat koondiseakent oodata ei ole.

“Praegu teen saalis üksi kergeid liikumisi – suunamuutusi ning viskeid ja jõusaalis jõudu. Peamine on saada opereeritud jala esireis sama tugevaks kui teisel jalal,” rääkis Keedus intervjuus Rapla meeskonna Facebooki lehele oma praegustest treeningutest.

Taastumisest rääkides mainis Keedus, et osa treeningud teeb ta Tallinnas ja lisaks Rapla füsioterapeudi juhistele tegutseb ka Sportomedica füsioterapeudi Sten Siitami nõu järgi.

Koondisenimekirja kuulumise kohta arvas Keedus, et see on mõeldud pikema perspektiivi peale ning ta on nii-öelda huviorbiidis aga veebruarikuises aknas veel ei osale.

Rääkides Rapla meeskonna eest uuesti platsile tulekust rõhutas Keedus, et kõige tähtsam on praegu tulevast vigastusohtu ennetada ehk esmalt peab saama jalad sama tugevaks. Töö selle nimel käib aga kindlasti enne koondiseakent ta Rapla eest võistlustulle ei astu. Kuna taolise vigastuse puhul on taastumine väga individuaalne, siis päris täpset aega on keeruline prognoosida.

Peatuti ka Rapla  Avis Utilitas meeskonna järgmistel mängudel Kalev/Cramo, Pärnu ja Ventspilsi vastu. Keedus hindas raplakate tänast seisu: “Ma arvan, et võistkond on suhteliselt heas konditsioonis, pusletükid paistavad enam-vähem paigas olema, meestel rollid teada, hooaja edenedes on rohkem hakatud ka ühte jalga käima. Nüüd tuli küll üle pika aja esimene kaotus aga ma arvan, et nüüd tulevad vastased on täiesti võidetavad.”

Varem Cramos mänginud mehena uuriti Keeduselt, et mis tunne võib neil olla pärast uhket võitu Peterburi Zeniidi üle tulla Eesti-Läti liiga mängule. Keedus arvas, et häälestusega Cramol probleeme ei tule, kuna rohkem peaks mänguaega saama ka need mehed, kes Euroliiga meeskonna vastu pingil istusid ja on nüüd väga näljased näitama oma oskusi Rapla vastu. Küll aga on Rapla mehed valmis andma kõva lahingu ning Erik Keedus lubas ka ise platsiserval meeskonda toetada.

scroll to top