fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga murdis poolesaja võistkonna piiri!

-Optibet Rahvaliiga | Foto: Siim Semiskar

-Optibet Rahvaliiga | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliigas on uue hooaja mängude alguseni jäänud veidi enam kui kaks nädalat ning kohe-kohe on kukkumas registreerimistähtaeg. Kui sinu meeskonnal on registreerimistoimingud veel tegemata, siis aega on veel käesoleva nädala lõpuni.

Praeguseks hetkeks on ennast kirja pannud juba üle poolesaja harrastusmeeskonna, kes alustavad septembri lõpus heitlust kahes erinevas formaadis, kus mõlemas kaks divisjoni. Mugavusformaadis Weekend on kõik 24 kohta juba pikemat aega välja müüdud.

Tavaformaadis Regular piiranguid ei ole ning oma osavõtust saab teada anda kuni 15. septembrini. Praeguseks on Regularis 28 tiimi kirjas.

Registreerunud võistkondade nimekiri on nähtav SIIN.

Regular formaati registreerimine on kõigile Weekend sarjas osalevatele tiimidele tasuta ning ainult Regular sarjas mängides on osalustasu kõigest 150 eurot.

Kõigile tänavusel hooajal Regular formaadis osalevatele võistkondadele on ette nähtud ka kingitus – FIFAA poolt välja pandud liiga ametlik pall Spalding TF-1000! FIFAA on ka Rahvaliiga meeskondade partner uute mänguvormide ja muu sarnase atribuutika hankimisel, kui liiga meeskondadele pakutakse erihindu.

Optibet Rahvaliiga ametlik joogipartner on A. Le Coq, kelle Aura vesi aitab mängude ajal janu kustutada ning erinevad teised joogid rikastavad auhinnalauda.

Rahvaliigal on algaval aastal ka täitsa oma tervisepartner, kui meiega alustas koostööd Tarbatu Tervisepark, kes paneb hooaja jooksul meie mängijatele välja auhindu ning pakub kõigile Rahvaliiga korvpalluritele ka hinnasoodustust -20%. Seega, on olemas koht, kus saab professionaalsel tasemel abi ja leevendust.

Eelmisest hooajast on jätkamas lisaks eelpool mainitutele veel mitmed head toetajad ning lisandumas on ka uusi koostööpartnereid.

Kes soovib oma ettevõttega samuti Rahvaliiga tegemistele õla alla panna ning läbi meie meediakanalite ja kajastuse nähtavust saada, siis ootame ühendust võtma!

Liiga kontaktid SIIN.

scroll to top