fbpx
Close

“Möödavise” | Howard Frier otsustavatest visetest, uuest ametist Audenteses ja Kerr Kriisast

-Podcasti "Möödavise" salvestus, külas Howard Frier | Foto: Korvpall24.ee

-Podcasti “Möödavise” salvestus, külas Howard Frier | Foto: Korvpall24.ee

Korvpall24.ee portaali taskuhäälingusaade “Möödavise” tõi teises ametlikus saates külaliseks Howard Frieriga, kes kunagi hullutas publikut otsustavate visetega ning nüüd on aastaid arendanud Eesti korvpalli.

Koos regulaarsete jutupaunikute Karl Rinaldo, Marko Parkoneni ja Siim Semiskariga meenutati Frieri mängijakarjääri ning huvitavaid seikasid seoses treenerite Allan Dorbeku ja Aivar Kuusmaaga. Räägiti ameeriklase keeleõpingutest ning huvitavamatest seikadest seoses eesti keele oskamisega.

Kuna Frier on värske Audentese Spordigümnaasiumi poiste osakonna treener ning Parkonen samas tüdrukute peatreener, siis analüüsisime Audentese olulisust ja kohta meie korvpallis.

“Nädala tegija” rubriigis meenutasime Kerr Kriisa esitust Kaunase Žalgirise särgis BC Kalev/Cramo vastu ning Teamshield.com küsimusmängus andsime kuulajatele järgmise pähkli pureda. Mängijaprofiili rubriigis lahati sel korral Austraalia koondise üht staari Patty Millsi.

Korvpall24.ee podcast valmib koostöös Optibeti, Manta Maja ja Teamshield.com’iga.

NB! Ettevõtjad, kes soovivad “Möödaviske” podcastile õla alla panna läbi omanimelise rubriigi, ootame teid kirjutama Korvpall24.ee portaali peatoimetajale Siim Semiskarile aadressil siim@korvpall24.ee.

scroll to top