fbpx
Close

Varrakut saadab Venemaal kolmanda veerandaja needus

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Alar Varraku juhendatav Venemaa klubi Jekaterinburgi Ural kaotas juba neljanda mängu järjest, kui jäi hooajaeelse “Kupoli” karikaturniiri avamängus alla Vladivostoki Spartak-Primorjele 86:89 (25:24, 19:20, 14:21, 28:24).

Varraku hoolealustest oli resultatiivseim Pavel Afanasjev, kes tõi 17 punkti. Lätlane Arturs Ausejs viskas 15, Pavel Aleksandrov 13 ja Valgevene koondislane Aleksandr Semenjuk 12 punkti. Hooajal 2016/2017 Varraku käe all BC Kalev/Cramos mänginud Aleksandr Gavrilov jagas kaaslastele 9 resultatiivset söötu. Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Aleksandr Zahharov 24 punktiga.

Eestlasest peatreener sõnas mängujärgses intervjuus: “Veel üks punkt-punktis kulgenud mäng. Nüüd oleme pidanud juba neli sellist kohtumist: Tempi, Magnitogorski ja täna Spartaki vastu. Kõik need mängud on olnud väga kinnised ja kõik mängud me ka kaotasime. Tänase mängu järel võib öelda, et ühest küljest suudab meie meeskond mängida head korvpalli, aga teisest küljest jääb meil selliste tasavägiste kohtumiste võitmiseks puudu enesekindlusest kolmandal veerandajal.”

Jekaterinburgi Ural peab 10.-15. septembrini peetaval “Kupoli” karikaturniiril kokku viis kohtumist. Turniiri toetab samanimeline Iževski elektromehaanika tehas, mis toodab sõjatehnikat. Lisaks Uralile ja Spartakile võtavad turniirist osa veel Iževski Kupol-Rodniki, Južno-Sahhalinski Vostok-65, Ufa Ufimets ja Jekaterinburgi Uralmaš.

scroll to top