fbpx
Close

Kas Alar Varrak võib juba varsti Venemaa esiliigasse naasta?

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” käis nädala keskel külaliseks Alar Varrak, kes viimased kuud juhendas Venemaa esiliigaklubi Jekaterinburgi Urali. Kuues liigamängus vaid korra võidurõõmu maitsta suutnud eestlane vahetati aga kohaliku piirkonna tähtsate ninade survel välja ja hooaeg jäi pooleli.

37-aastane Varrak kinnitas, et temale Venemaa esiliiga meeldis ning seal mängitakse väga korraliku tasemega korvpalli. Saatejuht Marko Parkoneni küsimuse peale, kas uue pakkumise korral naaseks ta sinna liigasse, vastas noorele eale vaatamata juba palju kogenud treener kõhklematult jaatavalt.

“Ma tean, et üks klubi on vahetamas treenerit ja selle klubi president uuris (Stanislav) Jerjominilt (Jekaterinburgi Urali president – toim.) minu kohta. Aga ma agendiga pole mõned päevad suhelnud ja ei tea, kas see jutt on kuhugi viinud või mitte,” avaldas Varrak võimaluse, et võib-olla tuleb varsti hakata taas kohvreid pakkima.

Samas tõmbas ta kohe veidi ka pidurit: “Aga see, et keegi kuskile helistab, ei tähenda muidugi pakkumist. Lihtsalt uuritakse tausta. Aga ma arvan, et 99% läheksin (Venemaa esiliigasse tagasi).”

Varasemalt on Varrak peatreenerina juhendanud Eesti klubidest Noortekoondis/Triobeti ja BC Kalev/Cramot ning lühikest aega ka meeskonda Alytus.

Kuula saadet:

scroll to top