fbpx
Close

Alar Varrak ja Indrek Visnapuu võtsid vastu uue väljakutse noortekorvpallis

-Alar Varrak ja Indrek Visnapuu | Foto: SK Nord

-Alar Varrak ja Indrek Visnapuu | Foto: SK Nord

Kiirelt kasvanud spordiklubi Nord palkas klubi korvpallivaldkonda juhtima Alar Varraku. Indrek Visnapuuga tehakse koostööd klubi ühtse strateegia ja metoodika valmimises ning rakendamises. Meeste liitumisest klubiga oodatakse SK Nord kvaliteedi tõusu ning sellest tingituna tuntuse kasvu. Spordiklubi nimekas kollektiivis töötavad juba Tiit Sokk, Natalja Bestšastnaja ja Andres Olvik.

Sellise kaliibriga meeste noorteklubi juurde toomise peaarhitekt SK Nord juhataja Tarmo Oras sõnas pressiteate vahendusel: “Kuna klubil on ambitsioon saada parimaks ja mitmekülgseimat sporditeenust pakkuvaks spordiklubiks Eestis, lõime käed Spordiklubi Nord strateegilisi eesmärke ja erinevate spordialade ühtset vereringet looma Tartu Ülikooli lõpetanud, erinevatel spordialastel tööpostidel töötanud ning nii mängija kui treenerina Eesti korvpallimeistriks kroonitud Indrek Visnapuu.”

SK Nordi eelmisel aastal sõlmitud koostööleping BC Kalev/Cramoga on klubi jaoks nii tunnustus kui ka väljakutse. SK Nordil on võimalus teha otsest ja sisulist koostööd Eesti esindusklubiga, samas ootab Kalev/Cramo kvaliteetse noortetöö tulemusena oma esindusvõistkonnale järelkasvu.

Korvpallivaldkonna senine juht Mart Uuehendrik kes jätkab SK Nord juhatuse liikmena ning Nord Cramo Spordihoone juhatajana: “Alar Varrak asub juhtima SK Nordi suurima harrastajate arvuga korvpallivaldkonda ja tema eesmärgiks on ühtse metoodika juurutamine, treeningkvaliteedi tagamine ning eduka koostöö loomine Kalev/Cramo tiimiga.”

Alar Varrak on ise olnud Kalev/Cramo peatreener ning mitmekordne Eesti meister. Ta asus tööle veebruarist ja on uuest väljakutsest põnevil: “Mul on hea stardipositsioon. Nord on klubina jõudsalt kasvanud ja värskelt sai maitsta esimesi tulemusi, U14 ja U16 poisid tulid Eesti karikavõitjateks ning miks mitte ei võiks mõni neist paari aasta pärast Kalev/Cramo huviorbiidis olla.”

SK Nord on Piiri laagrist alguse saanud kiirelt arenev spordiklubi. 6 aastaga on jõutud 1200 harrastajani 7 erineval spordialal – korvpall, ujumine, iluvõimlemine, võistlustants, judo, sporttants, sportaeroobika. See loetelu on SK Nord-is lähiaastatel kindlasti täienemas. Pakkuda soovitakse erinevate spordialade ühendamise võimalusi nii noortele kui täiskasvanutele, mis aitaks ellu viia SK Nord missiooni “Aitame inimestel elada tervislikumalt ja pikemalt.” Võtmesõnad plaanide elluviimisel on professionaalsus, mitmekülgsus ja personaalsus.

scroll to top