fbpx
Close

Pärnu oma kasvandikust keskmängija jätkab linna esindusmeeskonnas

-Karl Martin Kask | Foto: Siim Semiskar

-Karl Martin Kask | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas kolmapäeval, et klubiga jätkab uuel hooajal ka Pärnu kohalik kasvandik, juulis 23-aastaseks saav 208 cm pikkune tsenter Karl Martin Kask.

Hooajal 2006/07 astus Karl Martin sammud saali suunas Pärnu Korvpalliklubi trennidesse ja võistles C2 vanuseklassis. Edasine tee viis teda kõrgemale ja kõrgemale, kuni hooajal 2011/12 astus ta Audentese SG/Noortekoondise esiliiga meeskonda, pallides samal ajal ka Pärnu eest A-klassi noormeeste meistrivõistlustel. 2014/15 sai temast lõpuks KK Pärnu esindusmeeskonna liige.

Oma esimesel hooajal kogus ta keskmiselt kaheksa minutit mänguaega, kuid aasta hiljem tema koormus kasvas ja ta mängis Pärnu Sadama eest juba keskmiselt 14 minutit.

Lõppenud hooajal pidas kask Pärnu eest 35 kohtumist ning sai keskmiselt kirja 16,5 minutit, 5,7 punkti ja 3,7 lauapalli.

Meeskonnas jätkamist mees kaua ei kaalunud: “Ei mõelnud vastusega kaua, kes siis ei sooviks oma linna eest mängida,” olid Kase kindlameelsed mõtted Pärnu esindusmeeskonna Facebooki lehele.

Samas ei salga, et kunagi oleks tal soov ka mujal mängida – kes ei sooviks vaadata, kuidas piiri taga asjad käivad.

“Tunnistan, et jäämine Pärnusse oli mõneti ka mugavus, samuti ei tulnud väljast pakkumist, mis oleks mind mõtlema pannud. Peab ise parem olema, et võimalused avaneksid,” rääkis Kask.

Samuti on ta rahul, et paljud juba teada mängijad jätkavad samuti suvepealinnas. On Pärnus koos koolis käidud, koos mängitud ja nendest on saanud head sõbrad.

scroll to top