Kolmikduubliga säranud Reinar Hallik aitas Pärnul purustada E-spordiliigas TalTechi ja tagada koha poolfinaalis

Paf Korvpalli E-liigas oli täna kavas järjekorras kuues mängupäev. Võidulisa hankisid Tallinna Kalev/TLÜ, Pärnu Sadam/Transcom ja Rapla Avis Utilitas, kirjutab basket.ee.

Tänases esimeses mängus alistas Tallinna Kalev/TLÜ numbritega 62:59 Tartu Ülikooli ja kindlustas pääsu poolfinaali. Conrad Sengbusch tõi võitjatele koguni 31 punkti, Kaido Saks lisas 13 ja Karl-Johan Lips 9 silma. Tartu parim oli taaskord Hannes Saar, kes kogus 20 silma. Kregor Hermeti kontosse kanti 18 punkti.

Pärnu Sadam/Transcom purjetas samuti poolfinaali kui täna alistati tulemusega 88:41 TALTECH-i meeskond. Pärnakad on seni viie järjestikuse võiduga alistamatud. Märt Rosenthal kerkis võitjate resultatiivseimaks 31 punktiga, Saimon Sutt lisas 27 ja kolmeseid neljast neli tabanud vanameister Reinar Hallik lõpetas kolmikduubliga, kogudes 14 silma, 12 lauapalli ja 18 resultatiivset söötu. TALTECH-i poolelt tõi Madis Koit 12 ja Aleksander Kaaberma 10 punkti.

Õhtu lõpetas BC Kalev/Cramo ja Avis Utilitas Rapla vastasseis, millest väljus 56:42 võiduga viimane. Markus Ruubel tõi võitjate parimana 18 punkti, Viktors Ilijns lisas 14 ja Martin Limberg 12 silma. Cramo poolelt tegi taas hea mängu Carl Sooär, kes viskas 28 punkti.

Põhiturniir saab läbi juba laupäeval, poolfinaali kohad on juba kindlustanud Pärnu ja Kalev/TLÜ, kohad 3.-6. kohtuvad veerandfinaalides (3. vs 6. ja 4. vs 5. ), mis mängitakse esimese võiduni. Mängu võitjad pääsevad edasi poolfinaalmängudele. Veerandfinaalides kaotanud võistkonnad saavad lõplikus paremusjärjestuses 5. ja 6. koha vastavalt põhiturniiri paremusjärjestusele. Poolfinaalides lähevad vastamisi põhiturniiri võitja ja madalama asetusega veerandfinaali võitja ning põhiturniiri teine ja kõrgema asetusega veerandfinaali võitja.

Vaata turniiritabelit siit ja ajakava siit.

View this post on Instagram

? PAF Korvpalli E-spordiliiga kuuendal mängupäeval olid võidukad @kalevtlu, @parnukorvpall ja @raplakorvpall!