fbpx
Close

Pärnu Sadam tõi meeskonda tagasi hooajal 2013/14 seal säranud ääremängija

-Nemanja Miljkovic | Foto: Siim Semiskar

-Nemanja Miljkovic | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpalliklubi teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et tagasi meeskonda toodi serblane Nemanja Miljkovic, kellest saab tänavu klubi esimene võõrmängija.

“Mul oli väga hea meel, et peatreener Heiko Rannula helistas ja kutsus!” kommenteeris Miljkovic Eestisse naasmist klubi sotsiaalmeedia vahendusel.

Peatreener Heiko Rannula peab tehingu üheks põhjuseks head ajastust: “Otsustasime, et meil on meeskonda abijõudu tarvis ja Miljkovic oli just lõpetanud lepingu oma eelmise meeskonnaga. Meie praeguste võimaluste juures oleks sobiva mängija leidmine suur risk ja nõuaks aega.”

Veebruari alguses on Pärnul olulised mängud tulemas ja peatreener usub, et uus mees sulandub kiiresti ja on kohe esimesest mängust abiks, eriti kaitses.

Miljkovic mängis viimati Makedoonia liigas neljandat kohta hoidvas Kumanovo meeskonnas, kus ta kümne mänguga kogus keskmiselt 9,8 punkti, 3,6 lauapalli ja 1,2 korvisöötu.

Hooajal 2013/14 Pärnu meeskonnas täishooaja mänginud 27-aastane ja 204 cm pikkune serblane kogus toona 30 mänguga keskmiselt 27,5 minutit, 12,2 punkti, 7,8 lauapalli ja 1,4 blokki. Toona oli praegune peatreener Rannula veel Pärnu mängujuht.

Miljkovic mängis Pärnu eest 11 kohtumist ka 2014/15 hooajal, kuid siis jäid tema statistilised näitajad tagasihoidlikumaks.

scroll to top