fbpx
Close

Pärnu Sadama liidermängija Mihkel Kirves jätkab klubis ka uuel hooajal

-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas esmaspäeval, et lepinguni on jõutud ka eelmisel hooajal klubis põhiraskust kandnud ääremängija Mihkel Kirvesega.

Alates hooajast 2010/11 on 21-aastane ja 198 cm pikkune Kirves kuulunud Pärnu ridadesse, alustades B vanuseklassist ja lõpetades meistriliigas. Esimest korda sekkus ta kõrgliigas mängu hooajal 2012/13, mängides samal ajal ka meeste I liigas ja A-klassi noormeeste eest.

Kirves pärjati lõppenud hooajal Alexela korvpalli meistriliiga parimaks kaitsemängijaks ja meeskonna siseselt ka stabiilseimaks meheks.

“Ma arvan, et siin on hea edasi areneda ja selleks on kõik olemas: treener, kes mind tunneb ja oskab mind meeskonnale kasulikult kasutada,” kommenteeris noormees klubi Facebooki lehe vahendusel.

Uurisime, keda soovib mees endaga ühes satsis näha, siis vastus oli, et Sutt võiks jätkata. Kindlasti soovib ta ka mõnda vanemat mängijat enda kõrval näha, kes vajalikul hetkel mehed kokku kutsub ja nõu annab. “Eesmärk on medal,” ei hoia Kirves end tagasi.

Möödunud hooajal teenis Kirves 37 mänguga keskmiselt 31,4 minutit ja tõi 13,9 punkti, 6 lauapalli, 2,3 korvisöötu ja 1,4 vaheltlõiget.

Alles hiljuti teatas Pärnu Sadam ka Siim-Markus Postiga lepingu pikendamisest.

scroll to top