fbpx
Close

Pärnu üritas, aga Keene’i eestvedamisel jätkus võiduseeria Kalev/Cramol

Avatar
-Marcus Keene | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga laupäeval toimunud viimases Eesti klubide omavahelises mängus olid vastamisi seni vait võite tunnistanud BC Kalev/Cramo ning Pärnu Sadam. Kodumeeskond juhtis poolajaks 13 punktiga ja kolmanda veerandaja lõppedes oli vahe 20-punktiline. Pärnul küll õnnestus neljandal veerandajal veidi põnevust tagasi tuua, kuid kalevlastel hooaja kolmanda võidu võtmisega kokkuvõttes probleeme ei tekkinud.

BC Kalev/Cramo – Pärnu Sadam 81:60 (20:12, 24:19, 24:17, 13:12)

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo 48% – 36% peale ning lauavõitlus võideti 40:36 (ründelaud 12:11 Pärnule). Korvisööte andsid võõrustajad rohkem 17:11 ja ka vaheltlõikeid tehti enim 9:7. Pallikaotuseid kogunes Kalev/Cramol 14, Pärnul 18.

Marcus Keene viskas Kalev/Cramo parimana 20 punkti, võttis 5 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Devin Thomas tegi kaksikduubli 13 punkti ja 14 lauapalliga ning ka Tanel Kurbas sai kirja 13 silma. Rauno Nurger ja Chavaughn Lewis järgnesid mõlemad 10 punktiga, kellest viimane võttis veel 4 lauapalli ning jagas 5 korvisöötu.

Märt Rosenthal oli Pärnu resultatiivseim 15 punkti ja 4 lauapalliga. Lauris Blaus lisas 14 punkti ja sai kätte 6 lauapalli. Robert Valge tõi 11 ning Linards Jaunzems 9 punkti ja 8 lauapalli.

“Tänane mäng oli kuidagi rabe. Oleme pärast isolatsiooniperioodi rohkem treeninud ja rõhuasetus on Astana mängu peal VTB Ühisliigas. Tänu sellele oli ka veidi rabe täna. Kui kõrvalt mängu vaadata, siis skoori tuleb, aga pole sellist head minekut. Sajaprotsendiliselt valmistume ikkagi igaks mänguks eraldi, aga treeningmahud on läinud sinna VTB peale. Igat vastast võtame siiski täie tõsidusega,” rääkis Kalev/Cramo mängujuht Sten-Timmu Sokk intervjuus Inspira vahendusel.

“Peame tegelema praegu oma asjadega. Otsest rõhuasetust Pärnuga mänguks polnud ja pidime sajaprotsendiliselt üles ehitama. Lewis on meil ka ikkagi uus mees. Näen küll, et meeskond on tõusulainel, aga täna jälle tagasilöök Nurgeri näol (tegi mängus hüppeliigesele viga – toim.). Loodame parimat. Pikkade osakonnas haigutab tühjus ja kui temast jääme ilma, siis on moraalselt raske.”

Läti klubidest lõpetasid mängupäeva Valmiera Glass/VIA ja Latvijas Universitate, kellest esimene teenis 83:73 võidu.

scroll to top
Inline
Inline