fbpx
Close

Pärnust pealinna koliv Siim-Markus Post tegi Eesti klubide vahel valiku ära, kuid jättis välismaa ukse veel lahti

Avatar
-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadam avaldas teisipäeval Facebookis, et kolm hooaega Pärnu Sadama eest pallinud mängujuht Siim-Markus Post lahkub uueks hooajaks Tallinna Kalev/TLÜ ridadesse.

Hetkel valmistub 23-aastane ja 184 cm pikkune mängujuht Eesti koondise treeningutel juuli lõpus aset leidvateks kontrollmängudeks Läti, Leedu ja Soomega.

Post kinnitas Korvpall24.ee portaalile, et ta tõepoolest on Tallinna Kaleviga käed löönud, kuid kuni augusti lõpuni saab ta sobiva pakkumise korral piiri taha lahkuda. Pärast seda tuleb lepingusse sisse väljaostuklausel.

“Juuli alguses helistati (Kalevist) ja uuriti olukorda. Vana sõber Karl-Johan Lips hakkas koheselt pärast hooaja lõppu mind moosima,” rääkis Post, kes koos Lipsuga on sel suvel edukalt mänginud 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste sarjas KK Viimsi meeskonnas.

Posti sõnul agent ikkagi tegeleb endiselt ka välismaa suunal ning ise ta päris täpselt hinnata ei oska, kui reaalne piiri taha siirdumise võimalus võiks olla: “Kunagi ei tea. Pakkumine võib tulla täiesti ootamatult.”

Tallinna Kalevi eelmise hooaja peatreeneri Martin Müürsepaga on Post samuti tiimist ja oma võimalustest rääkinud ning sisimas ootab mees juba uut hooaega: “Eks uus keskkond teeb ikka oleku selliseks ärevaks. Tahaks juba näha, kus ja mis saama hakkab.”

Mullusel hooajal sai Post pärnakate eest kirja 26 kohtumist ja kogus keskmiselt 29,4 minutiga 11 punkti, 6,9 resultatiivset söötu ja 4 lauapalli. Korvisöötude arvestuses oli ta oma näitajaga Paf Eesti-Läti liigas lätlaste Edmunds Elksnisi ja Rinalds Siršninši järel paremuselt kolmas.

scroll to top
Inline
Inline