FOTOD | Peatreenerita ja keskmängijateta Cramo jaoks TTÜ probleeme ei valmistanud

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas naasis tabeliliider BC Kalev/Cramo (19-1) taas võidureele, kui alistati TTÜ (3-15) võistkond 90:63.

8. veebruaril Tartu Ülikooli meeskonnalt oma esimese kaotuse saanud Cramo läks tänases mängus poolajale vaid minimaalses eduseisus. Kolmas veerandaeg võideti aga kindlalt 19:8 ning vaatamata Cedric Simmonsi ja Thomas van der Marsi puudumisele oldi viimasel neljandikul vastasest paremad lausa 30:15. Peatreeneri kohuseid täitis Cramo meeskonnas abitreener Giedrius Zibenas, sest Donaldas Kairysel tuli haiguse tõttu täna eemale jääda.

Võitjate parimana tõi 21 punkti Bojan Subotic. Kaksikduubli tegi Kristjan Kangur, kes viskas 15 silma ja võttis 10 lauapalli. Sama palju punkte sai enda nimele ka Isaiah Briscoe, Erik Keedus toetas omasid 12 punktiga. TTÜ eest viskasid nii Norman Käbin, Sten Olmre kui Levi Martin Giese võrdselt 11 punkti.