fbpx
Close

Pikalt BC Kalev/Cramo poolt oodatud mängumees tõmbas selga hoopis Riia VEF-i särgi

-Zach Smith | Foto: Hendrik Osula/BC Kalev/Cramo

-Zach Smith | Foto: Hendrik Osula/BC Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramoga hooaega alustanud ameeriklasest ääremängija Zach Smith (203 cm) on vigastusest paranenud. Smith tegi käele liiga hooaja eel kontrollkohtumises Kaunase Žalgirise vastu. Lootus, et mees naaseb platsile, tekkis jaanuari alguses, kuid päris terveks on pallur tunnistatud alles nüüd. Pärast pikka ootamist tõmbab Smith selga aga Riia VEF-i ja mitte Kalev/Cramo särgi.

Uudise tegi teatavaks VEF oma Facebooki lehel ning debüüdi Paf Eesti-Läti liigas teeb Smith tõenäoliselt 26. veebruari kohtumises Tartu Ülikooli vastu. Mängumehe võimetest Eesti korvpallipublikul erilist pilti seni veel pole. Silma jäid mõned õhulennud ja südikas lauavõitlus kontrollkohtumises Žalgirise vastu. Texas Techi ülikoolis olid Smithi näitajad 117 kohtumisega 8,8 punkti, 6 lauapalli, 1,4 korvisöötu ja 1,4 viskeblokeeringut mängus. Palluri hooajaeelsetest mõtetest võib lugeda korvpall24.ee septembris tehtud intervjuust.

Järelejäänud hooaeg näitab, kas Smithist on VEF-ile abi või mitte. Seni on Riia klubi olnud Kalev/Cramole ebamugav vastane. Sellele hooajal on meie meestel küll ühepunktiline võit kirjas, kuid eelmisel hooajal ei suudetud VEF-i kordagi võita nii Eesti-Läti kui ka VTB liigas.

scroll to top