fbpx
Close

Hooaja eel viga saanud Zach Smith võib juba uuel nädalal Kalev/Cramosse naasta

-Zach Smith | Foto: Hendrik Osula/BC Kalev/Cramo

-Zach Smith | Foto: Hendrik Osula/BC Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna tegemistega ennast pingsamalt kursis hoidvad korvpallifännid on märganud, et meeskonna nimekirjast pole seni maha võetud hooaja alguses Kaunase Žalgirisega peetud kontrollmängus käeluu murdnud ameeriklast Zach Smithi. Põhjus on selles, et 24-aastast ja 203 cm pikkust tsentrit on tõenäoliselt isegi klubisse tagasi oodata.

Korvpall24.ee portaal uuris vägevaks õhuakrobaadiks tituleeritud Smithi kohta Kalev/Cramo 96:61 võidumängu järel Valmiera üle, kui nööbist sai kinni haaratud klubi mänedžeril Kaarel Sibulal. Sibul avaldas, et Smithi agendilt tuli info, et kodumaal ennast ravinud ameeriklane on uue nädala keskel minemas arsti juurde uuringutele. Kui tohtrid otsustavad, et mees on traumast täielikult taastunud ja annavad omapoolse rohelise tule, siis on Smith valmis koheselt tagasi Eestisse lendama.

Sibula sõnul on talle kinnitatud, et neli kuud tagasi kätt vigastanud Smith pole USA-s istunud tegevusetult ning proovinud ennast vormis hoida. Kuna aga katkine käsi on mehe treeninguid kindlasti oluliselt piiranud, siis Smithi reaalset olukorda saab hinnata alles siis, kui ta Tallinnasse peaks jõudma.

Kalev/Cramo on tänavusel hooajal pikkade osakonnas õigeid mehi pikalt otsinud, kui koos Smithiga palgatud bahamalane Dwight Coleby ning hiljem nende kahe mehe asemele saabunud Ryan Richards, Calvin Godfrey ja Jonathan Holton on tänaseks kõik tagasi saadetud. Hetkel ollakse katsetamas noori ameeriklasi Sacha Killeya-Jones’i ja Michael Finket.

Kui Smith peaks tõepoolest Kalev/Cramo meeskonda naasma, siis Sibula sõnul on hetkel kolmiku Killeya-Jones-Finke-Smith osas lahtised kõik variandid. Ka see, et tiimi jäävad kõik kolm meest. Kindel on see, et liiga kaua Kalevil enam aega katsetada pole, kuna lähenemas on kuupäevad, mil uusi mängijaid enam registreerida ei saa.

scroll to top