fbpx
Close

Platsile naasmise suunas liikuva Rapla meeskonna saldoks jäi kuus koroonapositiivset

-Rapla Avis Utilitas | Foto: Siim Semiskar

-Rapla Avis Utilitas | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond andis neljapäeval läbi sotsiaalmeedia teada, et tiimis on koroonaviiruse levik tänaseks seljatatud ning hakatakse naasma tavapärase treeningrutiini juurde, et valmistuda järgmise nädala teisipäeval ehk 9. veebruaril toimuvaks kohtumiseks Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vastu.

“Tänaseks oleme saanud kätte teise ringi Covid-19 testide tulemused, mis näitavad, et viirus ei ole enam võistkonna siseselt levinud. Meeskonna kogu saldoks kujunes 6 positiivset juhtumit. Haigestunute tervis on kontrolli all. Mängijatel on esinenud erinevad Covid viirusega seostatud sümptomid. Võtame olukorda täie tõsidusega, sest taastumine on olnud igalühel erinev. Jälgime oma tervist ja järgime terviseameti ettekirjutusi. Loodame peagi naaseda oma tavapärase treeningrütmi juurde, sest peagi oleme ka võistlustules!” seisis Rapla poolt avaldatud sõnumis.

Esialgu oli mängugraafikus kahe isolatsiooni määratud tiimi ehk Rapla ja Rakvere Tarva omavaheline kohtumine juba sel laupäeval, kuid see lükati edasi.

Tänaseks oleme saanud kätte teise ringi Covid-19 testide tulemused, mis näitavad, et viirus ei ole enam võistkonna…

Posted by Rapla korvpallimeeskond on Neljapäev, 4. veebruar 2021

scroll to top