Poom ja Kuhi vedasid Erkmaa Suvekursuse võistlusmängudes oma tiimid võidule

-Erkmaa Suvekursus | Foto: Erkmaa KK Facebook

Erkmaa Suvekursuse kolmas laagripäev kulmineerus grupisiseste mängudega. Esmalt olid omavahel vastamisi noorema grupi poisid ning seejärel vanem grupp. Mõlemas mängus oli põhirõhk kõrgel mängutempol ja kaitsemängul. Poisid pakkusid paarikümnepealisele publikule kvaliteetset korvpalli – kulpe, kaugviskeid, läbimurdeid ja võitlust iga palli pärast.

Noorema grupi mängus, kus treenivad poisid sünniaastaga 2004 ja 2005, sai otsustavaks kolmas veerandaeg, mille hele meeskond võitis 27:19 ning kogu mängu 83:74, kirjutab Erkmaa KK oma Facebooki lehel.

Hästi tabanud (kahesed 9/10, kolmesed 2/3 ja vabavisked 2/2) Karl Markus Poom viskas võitjate poolel 26 punkti, hankis 7 lauapalli ja tegi 3 vaheltlõiget. Ron Laanemaa lisas 15, Patrick Malm 14 silma ja Aleksander Tassa 12 punkti ja 9 lauapalli.

Tumeda võistkonna kasuks tõi Aksel Brifk 20 punkti ja 11 lauapalli, Lembit Leibenau arvele jäi 15 punkti ja 8 lauapalli ning Egert Erm kogus 13 punkti ja 10 lauapalli.

Vanema grupi mängus (2003. aastal sündinud) sai hele meeskond poolajaks turvalise edu 44:30, kuid tume meeskond kallutas mängu neljandal veerandajal 27:11 enda kasuks ning võitis kogu matši tulemusega 75:69.

Marko Kuhi kogus võitjate kasuks 21 punkti ja 8 lauapalli, Gregor Kuuba arvele jäi 16 silma ja 6 lauapalli, Kristjan Kroos viskas 12 punkti ning Sander Järve lisas 10 silma ja 7 lauapalli.

Heledate tiimi vedas mitmekülgse esituse pakkunud Markus Ilver 14 punkti, 11 lauapalli, 4 korvisöödu, 2 vaheltlõike ja 2 blokiga. Kardo Kilk ja Markus Ladoga viskasid mõlemas 11 silma.