fbpx
Close

RÄÄKIVAD PEAD | Eesti 12 kanget ja julged ennustused Milano alagrupi kohta

Foto: Korvpall24

Korvpalli EM-finaalturniiri ametliku alguseni on jäänud veel üks päev ning Milanos peetava C-alagrupi mängudeni kaks päeva. Täna ehk 31. augustil jõuab Milanosse ka Eesti korvpallikoondis, kes teeb õhtul Mediolanum Forumi nimelises võistluspaigas ka oma esimese treeningu. Selle puhul lükkab Korvpall24 portaal käima oma igapäevase videopodcasti vormis saate, kus arutame jooksvalt EM-il toimuvat.

Korvpall24 töögrupp koosseisus peatoimetaja Siim Semiskar ja erikorrespondent Maxim Tuul räägivad avasaates teisipäeval lõplikult selgeks saanud Eesti koondise 12-mehelisest koosseisust ning viimasest vangerdusest, mis paljude kõrvalseisjate arvates oli üllatav. Teise teemana paneme paika meie (julged) ennustused, kes C-alagrupi võidab ja mis kohale Eesti jääb.

Kolmandaks võtame ette esimese mängudepäeva Optibeti koefitsiendid, mille põhjal nopime välja mõned mängud, kuhu oma tähelepanu võiks pöörata. Kas Prantsusmaa on Saksamaast nii kindlalt üle, kui koefitsiendid näitavad ning kas koefitsiendimeistrid on Leedule liiga teinud?

Lõpetuseks lükkame käima ka läbi kogu alagrupiturniiri kestva loosimängu, kus palume teil ennustada, kes jõuab EM-finaalturniiril finaali ning kes võidab. Kõigi õigesti vastanute vahel loosime kolm õnnelikku, kes saavad 6-kuulise Korvpall24 portaali lugemisõiguse ning väikese meenekoti meie peatoetajalt Optibetilt. Ennustusi saab hakata saatma meiliaadressile info@korvpall24.ee.

scroll to top