fbpx
Close

K24 MILANOS | Priit Lehismets: suvi läbi on kõvasti trenni tehtud ja mehed jaksavad joosta

-Priit Lehismets (keskel) | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis jõudis kolmapäeva õhtupoolikul Milanosse ning kohe saabumispäeva õhtul tehti võistlushallis Mediolanum Forumis ka esimene treening. Kerge võimlemise ja visketrenni õhkkond oli mõnusalt positiivne ning pikkadele söötis pukki palle ette teiste seas ka peatreener Jukka Toijala isiklikult.

Korvpall24 otsustas Milanos tehtavate intervjuude avalöögina juttu puhuda koondise pikaaegse füsioterapeudi Priit Lehismetsaga, kes on kogu delegatsioonist üks väheseid, kellel finaalturniiri kogemus varasemast olemas. Mäletatavasti tegime me Lehismetsaga intervjuu ka pärast juuni lõpus Saku Suurhallis peetud MM-valikmängu Saksamaa vastu, kus usutluse toon oli väga negatiivne. Oli selge, et tol hetkel olid koondislased füüsiliselt heast vormist kaugel.

Nüüd umbes 48 tundi enne esimest mängu EM-finaalturniiril oli Lehismetsa oleks hoopis teistsugune ning jutt palju positiivsem. Uurisimegi, kuidas õnnestus meie koondislastel vahepealse ajaga füüsiliselt ennast konditsiooni viia ning kui palju vaevavad tiimi pisivigastused. Pikemalt peatusime Kaspar Treieri käetraumal ning põhjustel, miks ta meeskonna juurde jäeti. Lõpuks saime jutu käigus teada sellegi, mis muusikat koondise rõivistus mängitakse ja kelle valikud vanematele meestele üldse peale ei lähe.

scroll to top