fbpx
Close

INTERVJUU | Koondise füsio Priit Lehismets: mehed said ise ka praegu aru, et suhteliselt s*tt vorm on

-Priit Lehismets | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallis on viimastel nädalatel väga teravalt üles kerkinud füüsilise vormi küsimus, kui meie EM-finaalturniiriks valmistuv rahvuskoondis jäi kahes MM-valikmängus selles vallas kindlalt alla nii Saksamaale kui ka Iisraelile. Kuna Milanos toimuv suurturniir läheneb suurel kiirusel, tekib korvpalliüldsusel põhjendatud küsimus, kas septembri alguseks saab meie koondis tippvormi.

Eesti korvpallikoondise pikaaegne füsioterapeut Priit Lehismets on rahvusmeeskonna juures veedetud aastate jooksul näinud väga palju. Seetõttu küsis Korvpall24 portaal pärast Saksamaa matši tema arvamust mängijate füüsilise vormi ning EM-finaalturniiri ettevalmistuse plaani kohta. Kuna Lehismets oli rakkes ka 2015. aastal Riias toimunud finaalturniiril, siis küsisime, mida koondis ja tema isiklikus plaanis sel korral teisiti teeb.

Lehismets ei varjanud, et viimases valikaknas näidatud mängudest oli näha, et füüsiline vorm on koondislastel üsna kehv. Mõned üksikud mehed välja arvata. Tegelikult oli seda tema hinnangul aru saada juba treeningutelt. Nüüd on meestel kolm nädalat vaja iseseisvalt tegutseda, et olla valmis kuu aja pikkuseks mänguderohkeks ja intensiivseks ettevalmistusperioodiks.

scroll to top