fbpx
Close

INTERVJUU | Indrek Suneliku hooaeg Saksmaal: suured ootused, raske vigastus ja viis nädalat “kinni istumist”

-Indrek Sunelik | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal BC Kalev/Cramo tiimis rollimängijaks olnud 22-aastane ja 2-meetrine tagamängija Indrek Sunelik on mängumees, kellest laiem korvpallipublik eriti midagi ei tea. Keskkooliaja USA-s veetnud Suneliku profikarjääri algus on olnud konarlik, sest kui Kalev/Cramos jäi mänguaeg napiks, siis ka lõppenud hooaeg Saksamaa kolmandal liigatasemel läks vigastuste ja koroonaviiruse nahka.

Saksamaa Pro B liigas Koblenz EPG Basketsis vaid 13 kohtumist kaasa teinud ning neis keskmiselt 13 minutit, 3,2 punkti ja 2,1 lauapalli kirja saanud Sunelik sai hooaja alguses kohe teises liigamängus jalavigastuse, mis saatis teda kuni hooaja lõpuni. Lisame sinna ka viienädalase eemaloleku koroonaviiruse tõttu ning saamegi ühe keerulise aasta.

Korvpall24 portaalile antud intervjuus kinnitas noormees aga positiivselt, et võtab kõiki talle teele ette tulnud raskusi väljakutsetena ning nälg korvpalli mängimise vastu on tal suurem kui kunagi varem. Suneliku jutust tuleb välja, et Pro B polnud mingi naljaliiga, kuna kõikides tiimides olid sees leegionärid ning viljeleti kiiret ja tänapäevast korvpalli.

scroll to top