fbpx
Close

INTERVJUU | Raplas enesekindlust ammutav Indrek Sunelik: öeldakse, et ma olen natuke Ameerika moodi mees

-Indrek Sunelik | Foto: Siim Solman (IG: siimsolman_basketball) / Avis Utilitas Rapla Facebook

Pärast pikalt ookeani taga USA-s õppimist ja treenimist kaks hooaega tagasi BC Kalev/Cramos oma profikarjääri alustanud Indrek Sunelik on tänaseks jõudnud Saksamaa kaudu Raplasse, kus on tegemas numbrite järgi oma esimest arvestatavat profiaastat. Pärast Kalevis päris väikeste pingiminutite peale jäämist Saksamaa tugevuselt kolmandasse liigasse Koblenzi meeskonda siirdunud Sunelik ei saanud ka seal jalgu alla, kuna vigastustega oli nii palju ebaõnne.

Korvpall24 palus 22-aastase ja 2-meetrise tagamängija intervjuud andma pärast Rapla Avis Utilitase võidumängu Keila KK vastu, kus Sunelik panustas 19 minutiga 7 punkti ja 2 lauapalli. Järgmistes kohtumistes oli meie intervjuu kangelane veel paremas hoos, kui tõi Ogre vastu 9 silma ja 7 lauapalli, Valmiera mängus panustas 8 punkti, 4 lauapalli ja 2 söötu ning Tartule viskas 5 silma ja hankis 7 lauapalli. Paf Eesti-Läti liiga senised keskmised näitajad on noormehel 17,6 minutit, 6,1 punkti, 4,5 lauapalli ja 1,1 korvisöötu.

Uurisime, kuidas sujub Sunelikul pärast kahte ebaõnnestunud hooaega enesekindluse kogumine Raplas, kas lisaks Raplale oli tal suvel veel kosilasi ning miks otsustas ta just nende kasuks, mida on andnud talle pikalt USA-s korvpallioskuste arendamine, miks paistavad just ameeriklased silma n-ö tapjainstinktiga, mis lubab neil ikka ja jälle mängulõppe ära otsustada, kas eestlased on kohati selles osas liiga tagasihoidlikud ning kas sorav inglise keel aitab tal võõrleegionäridega paremini jutule saada.

scroll to top