fbpx
Close

INTERVJUU | Eestisse naasev Brandis Raley-Ross: usun, et Kotsar saab oma NBA võimaluse päris varsti

-Brandis Raley-Ross | Foto: Siim Semiskar

Brandis Raley-Ross on nimi, mis tõenäoliselt Eesti korvpallisõpradele tutvustamist ei vaja. Hooajaks 2011/12 otse South Carolina ülikoolist Tallinna Kalevi meeskonnaga liitunud praeguseks 35-aastaseks saanud mängumees esindas hiljem veel väga edukalt kolmel korral Rakvere Tarvast (2012/13, 2014/15 ja 2015/16), proovis kätt BC Kalev/Cramos (2015/16) ning naasis lõpuks Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda (2020/21).

Korvpall24 võttis 190 cm pikkuse tagamängijaga ühendust, et uurida, millega ta momendil tegeleb ning kas ta hoiab endiselt silma peal ka Eesti korvpallis toimuval. Lisaks pikale intervjuule saime Raley-Rossilt teada, et ta plaanib jaanuaris Eestisse naasta, et tuua siia treenima ja mängima Ameerika ja Aasia korvpallureid, kes võiksid ennast siinsete klubide huviorbiiti pallida. South Carolina vilistlaselt Brandiselt küsisime ka koolivenna Maik-Kalev Kotsari kohta, et kas meie mehel on Raley-Rossi hinnangul talenti, et mingil hetkel NBA-sse jõuda?

Muhedas intervjuus rääkis Raley-Ross veel muuhulgas üksipulgi lahti, mida ta Eestis mängides igalt teda juhendanud treenerilt positiivset kaasa sai ning tänu kellele toimus tema täielik avanemine ja tuli teadmine, et ta on suuteline pikalt profikorvpalli mängima. Lisaks toob Brandis välja kolm kõige kõvemat mängumeest, kelle vastu on ta ennast proovile panna saanud ning toob välja ühe Eesti treeneri, kelle juhendatud tiimid olid tema arvates kõige keerulisemad vastaste jaoks lahti murda.

scroll to top