Thomase punktid ja Keene’i kaksikduubel aitasid Kalev/Cramo ärevale kolmandale veerandajale vaatamata võidule

-Devin Thomas | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga laupäevases viimases mängus olid vastamisi Tallinna Kalev/TLÜ ja BC Kalev/Cramo. Kohtumise suursoosik Kalev/Cramo oli avapoolajal parem, aga kolmandal veerandajal õnnestus kodumeeskonnal tulla viie punkti kaugusele. Viimased kümme minutit pöörasid külalised siiski enda kasuks ja said kokkuvõtte ka üpris suure võidu.

Tallinna Kalev/TLÜ – BC Kalev/Cramo 74:92 (21:28, 15:20, 23:20, 15:24)

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo 53% – 42% peale ja lauavõitlus kuulus neile 38:30 (ründelaud 13:12). Korvisööte jagati rohkem 25:15, vaheltlõikeid tegi enim Kalev/TLÜ 10:7. Pallikaotuseid kogunes Kalev/TLÜ-l 16, Kalev/Cramol 17.

Devin Thomas viskas Kalev/Cramo parimana 24 punkti ja hankis 9 lauapalli. Tanel Kurbas lisas 15 silma ja võttis 6 lauapalli ning Martin Dorbek sai kirja 13 punkti. Chavaughn Lewis järgnes 11 punkti, 5 lauapalli ja 6 korvisööduga ning Marcus Keene’i tegi kaksikduubli 10 punkti ja 12 korvisööduga. Jalavigastuse tõttu ei teinud kaasa Sten-Timmu Sokk.

Brandis Raley-Ross tõi Kalev/TLÜ eest 19 punkti. Emmanuel Wembi ja Jeremy McLaughlin lisasid mõlemad 12 silma. Karl-Johan Lips tõi 9 punkti ja sai kätte 5 lauapalli ning võrdselt 8 punkti jäi Mario Paiste ja Ron Pehka nimele. Põlvevigastusega seoses ei kuulunud koosseisu Siim-Markus Post ning külmetushaiguse tõttu jäi eemale peatreener Martin Müürsepp.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängunädala lõpetavad pühapäeval, 8. novembril Tartu Ülikool Maks & Moorits ja Pärnu Sadam.