fbpx
Close

Treierita Sassarile viimase veerandaja pingutustest ei piisanud

Avatar
-Kaspar Treier | Foto: Dinamo Sassari Facebook

Itaalia korvpalli kõrgliigas oli laupäeval Kaspar Treier kodumeeskond Sassari Dinamo võõrsil vastamisi Trentino Dolomiti Energia võistkonnaga, kellelt tuli vastu võtta 78:92 (13:17, 19:28, 17:30, 29:17) kaotus.

Kahepunktiviskeid tabasid mõlemad meeskonnad 34-protsendiliselt. Kolmepunktivisetel oli Sassari parem 45,5% – 41,2%, aga tabatud viskeid oli vastasest nelja võrra vähem. Korvisööte jagati võrdselt 23, vaheltlõikeid tegi Trentino rohkem 15:6. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 20, Trentinol 13.

Sassari poolelt teatati hiljuti, et Kaspar Treier on nakatunud koroonaviirusesse. Seepärast polnud eestlane nüüdki meeskonda aitamas.

Eimantas Bendzius viskas Sassari eest 25 punkti ja võttis 5 lauapalli. Jason Burnell lisas 18 silma ja sai kätte 6 lauapalli. Giacomo Devecchi järgnes 11 punktiga ning Miro Bilan tõi 8 punkti ja hankis 6 lauapalli.

Victor Sanders viskas võitjate parimana 23 punkti. Gary Browne ning JaCorey Williams kogusid mõlemad 15 punkti, kellest viimane sai kätte veel 9 lauapalli. Toto Forray nimele jäi 11 silma.

Sassari asub turniiritabelis nelja võidu ja kolme kaotusega neljandal kohal. Vastupidise saldoga Trentino paikneb kaheksandal positsioonil. Järgmise mängu peab Sassari 15. novembril, kui võõrustatakse Brindisi Happy Casa võistkonda.

scroll to top
Inline
Inline