fbpx
Close

RÄÄKIVAD PEAD | Reinboki märksõnad Itaalia kohta: kiirus, kvaliteet ja uus dimensioon Nicolo Melliga

Foto: Korvpall24

Korvpall24 ja Optbeti poolt ellu kutsutud korvpalli EM-finaalturniiri teemalise videopodcasti teises osas keskendume peamiselt Eesti korvpallikoondise tegemistele ning libamisi puudutame loomulikult juba ka meie esimest vastast Itaaliat.

Spetsiaalselt meie saate jaoks tegime kolmapäeva õhtl Eesti koondise treeningul videointervjuu abitreener Indrek Reinbokiga, kelle ülesanne koondises on teatavasti skautida vastaseid just meeskondlikus võtmes. Uurisime Reinbokilt, kuidas on meie mehed finaalturniiriks valmis ning mille pealt sündis otsus teha koosseisus see viimane vangerdus.

Eilses saates Itaalia koondise kohta julge ennustuse õhku visanud saatejuht Siim Semiskar küsis Reinbokilt otse, kui lolliks sellise arvamusega on oht jääda. Küsisime ka Danilo Gallinari vigastuste mõjude kohta itaallaste esitusele ning saime teada, mis on uue peatreeneri Gianmarco Pozzecco käe all mängiva koondise peamised trumbid.

Saate lõpus vaatame otsa ka homse mängudepäeva Optibeti koefitsientidele, kus Eesti koondisele ei ennustata mingit võiduvõimalust, Ukraina usutakse olevat Suurbritannia vastu selge favoriit ning meie jaoks väga üllatavad numbrid pakutakse Horvaatia – Kreeka kohtumiseks.

Mõnusat vaatamist!

scroll to top