fbpx
Close

INTERVJUU | Indrek Reinbok: minu arvates pole Prometey veel lahti mõtestanud, kuidas meiega toime tulla

-Indrek Reinbok | Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonnal on praegu selline “vaikus enne tormi” moment, kui eurosarjas väga raskest seisust võimsalt välja tulnud tiim ootab FIBA Europe Cupi veerandfinaalseeriat sakslaste Bambergi vastu, mängides samal ajal ennast koduses Paf Eesti-Läti liigas teistele n-ö järele. Samas oli treeneritel vaja ennast sellel nädalal koondise tegemistele ümber lülitada.

Korvpall24 tegi intervjuu Kalev/Cramo abitreeneri Indrek Reinbokiga, kellega alustasime juttu kohe sellest, kas alati Kalevi meeskonna ümber käinud temaatika, et mängugraafik on tihe, on tänavusel hooajal kuidagi eriti akuutne. Jätkuna tahtsime teada, kas seetõttu kirutakse oma otsust minna mängima ka Põhja-Euroopa liigat ning kui palju tihedale hooajale juba komplekteerimisel mõeldi.

Veel saime Reinboki käest uurida, mis on olnud see võluvits, et Kalev/Cramo on seni selg vastu seina olukorrad enda kasuks keeranud, kas ja kuidas suudetakse koduliiga tabeli tagumise otsa satside vastu fookust hoida, kui kõva tiim on liiga liider Prometey ja kuidas Kalev nendega põhiturniiril nii hästi hakkama on saanud ning kui palju on juba ennast kurssi viidud Bambergi meeskonna nüanssidega.

scroll to top