fbpx
Close

K24 MILANOS | Henri Drell: siin pole mehi, kes söövad iga päev burksi, joovad Coca-Colat ja siis tulevad mängima

-Henri Drell | Foto: fiba.basketball

Tänavuse koondisesuve ja ka EM-finaalturniiri üks suuremaid õnnestujaid Eesti koondises on mitmete ekspertide hinnangul olnud 22-aastane väike äär Henri Drell. Meie ainsas võidumängus Suurbritannia vastu 20 punktiga resultatiivseimaks tõusnud Drell tegi ka teistes kohtumistes head esitused, vaid viimane matš Kreeka vastu kukkus Drellil veidi ansamblist välja. Aga tolles kohtumises tuli tal ka üritada takistada maailma üht paremat korvpallurit Giannis Antetokounmpot.

Eurobasketi turniiril keskmiselt 25 mänguminutiga 8,6 punkti, tiimi paremuselt teise mehena 5 lauapalli ja 1,8 resultatiivset söötu kogunud 206 cm pikkune Drell tabas kahepunktiviskeid 52,9-protsendiliselt, kolmeseid 40% ja vabaviskeid 100%. Tõsi vabaviskeid teenis Drell turniiril kokku vaid ühe. Oluline oli Drelli panus ka kaitses, kus ta pandi tihtipeale takistama vastaste võtmemängijaid ja näiteks horvaadist värske isa Bojan Bogdanovici vastu tuli tal esitus kaitses ka korralikult välja.

Korvpall24 portaal palus Drellil pärast Kreeka mängu kogu alagrupiturniir lühidalt kokku võtta ning uurisime ka seda, mis ta Milano mängudest kõrva taha pani. Et milliseid aspekte oma mängus tuleb noorel eestlasel hakata nüüd parandama, et maailma tippudele tasemes järgmised sammud ligemale teha.

scroll to top