fbpx
Close

K24 MILANOS | Kaspar Treier: vigastuse videot ma vaadanud pole ja arvan, et ei vaata ka

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis saabus kolmapäeval Milanosse, kus reedel alustatakse EM-finaalturniiri C-alagrupi mängudega. Meie meeskonnaga on kaasas ka ettevalmistusperioodil kontrollkohtumises Läti vastu rängalt vigastada saanud Kaspar Treier, kes on tiimi delegatsiooni liige tõlgina. Korvpall24 palus juba varajasest noorusest Itaalias elanud ja korvpalli mänginud 22-aastase ja 204 cm pikkuse ääremängija juttu rääkima ning loomulikult keskendusime peamiselt hiljuti juhtunud küünarliigesevigastusele.

Koondise füsioterapeut Priit Lehismets ütles värskelt Korvpall24 portaalile antud intervjuus, et temal on Treierist mega kahju. “Treieriga läks küll kehvasti. Elu tippvorm, mees pole vist nii palju trenni kunagi suve jooksul teinud,” sõnas Lehismets noore ääremängija traumast rääkides. Lisaks rääkis Lehismets, et Treieri jätmine EM-i ajaks koondise juurde pole seotud mitte mehe itaalia keele oskusega, vaid just taastumisprotsessiga.

Läti mängus pärast üht pealtpanekut tasakaalu kaotanud ja oma käele õnnetult otsa maandunud Treier ise sõnas loomulikult, et ta tahaks väga koondist siin EM-finaalturniiril just väljakul aidata, aga midagi pole teha, vigastused käivad tippkorvpalliga kaasas. Seejuures paistis Treier koondise treeningul olevat üsna positiivne ning viskas ka ise vasaku käega peale. Uurisimegi temalt, et kas praegune viskekäe trauma aitab tal äkki hoopis vasaku käe nii heaks treenida, et sellest on hiljem lausa kasu.

scroll to top