fbpx
Close

“Kuues Viga” #36 | Kevin Durant keeras rahuliku suve tuksi?

-Kevin Durant | Foto: AFP/Scanpix

Kuuenda Vea toimetus valmistus rahulikuks suveks, kuni selgus, et maailma üks kõige paremaid korvpallureid tahab vahetust teise tiimi.

Enne Kevin Duranti uut saagat oli ju lootus, et suurimad doominokivid, kes suvel kukuvad, on Deandre Ayton ja Jalen Brunson – kahtlemata kõvad mehed, ent ei saa rääkida kummagi puhul suurest mõjust, mida peab rääkima Duranti-suguse mängija hankimisega.

Jagasime seetõttu pikalt omi mõtteid Duranti ja Brooklyn Netsi saaga asjus, jõudes saate teises pooles ka Minnesota Timberwolvesi avantüürini, Atlanta Hawksi ja Boston Celticsi uute täiendusteni ning mõistagi Brunsoni saagani. Otto viskas õhku ka mõtte, et Utah Jazzist kuuleme lähiajal palju.

Stuudios olid eelviimases saates toimetuse raudne nelik ning erikülalisena leidis oma tee stuudiosse ka Kuuenda Vea esialgne produtsent Siim Semiskar.

VAATA:

KUULA:


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top